Milla Lindroos
Milla Lindroos

Toimitusjohtaja, projektipäällikkö
+358 (0)44 976 9164
milla@suunnittelemo.fi

Sakari Heikkilä
Sakari Heikkilä

Projektipäällikkö ja -valvoja
+358 (0)40 769 8600
sakari@suunnittelemo.fi

Anna Jokela
Anna Jokela

Arkkitehti
+358 (0)40 779 4489
anna@suunnittelemo.fi

Petra Pammo
Petra Pammo

Arkkitehti
+358 (0)44 500 9000
petra@suunnittelemo.fi

Susanna Mäkelä
Susanna Mäkelä

Markkinointi­koordinaattori
+358 (0)44 986 9164
susanna@suunnittelemo.fi

Johanna Dyster

Sisustusarkkitehti
+358 (0)50 327 7714
johanna@suunnittelemo.fi

Elina Lampinen

Avustava suunnittelija
+358 (0)44 986 9164
elina@suunnittelemo.fi

Rekry

Arkkitehti

Haemme tiimiimme osaavaa arkkitehtia

Arkkitehti, etsitkö urallesi uutta suuntaa? Tule Suunnittelemoon kasvattamaan kokemustasi sekä oppimaan uutta tiimiläisiltäsi. Suunnittelemossa pääset toteuttamaan laajasti niin uudis- kuin saneeraushankkeita. Saat tueksesi sparraavan tiimin.

Avoin hakemus

Etkö löytänyt etsimääsi työpaikkaa? Lähetä meille avoin hakemus!

Haemme jatkuvasti tiimiimme osaavia tekijöitä. Mikäli haluaisit työskennellä Suunnittelemossa, lähetä avoin hakemuskirjeesi, CV:si ja mahdollinen portfoliosi PDF:nä osoitteeseen milla@suunnittelemo.fi.

crossmenu