Milla Lindroos
Milla Lindroos

Toimitusjohtaja, projektipäällikkö
+358 (0)44 976 9164
milla@suunnittelemo.fi

Sakari Heikkilä
Sakari Heikkilä

Projektipäällikkö ja -valvoja
+358 (0)40 769 8600
sakari@suunnittelemo.fi

Anna Jokela
Anna Jokela

Arkkitehti
+358 (0)40 779 4489
anna@suunnittelemo.fi

Petra Pammo
Petra Pammo

Arkkitehti
petra@suunnittelemo.fi

Elina Lampinen
Elina Lampinen

Arkkitehti yo (TKK)
+358 (0)44 986 9164
elina@suunnittelemo.fi

Johanna Dyster
Johanna Dyster

Sisustusarkkitehti
+358 (0)50 327 7714
johanna@suunnittelemo.fi

Riikka Aarnio
riikka aarnio

Avustava sisustusarkkitehti
+358 (0)44 986 9164
riikka@suunnittelemo.fi

Heli Edvik-Möller
heli edvik-möller

Myynti- ja markkinointiassistentti
+358 (0)44 986 9164
heli@suunnittelemo.fi

Rekry

Avoin hakemus

Etkö löytänyt etsimääsi työpaikkaa? Lähetä meille avoin hakemus!

Haemme jatkuvasti tiimiimme osaavia tekijöitä. Mikäli haluaisit työskennellä Suunnittelemossa, lähetä avoin hakemuskirjeesi, CV:si ja mahdollinen portfoliosi PDF:nä osoitteeseen milla@suunnittelemo.fi.

crossmenu